Strona 2 z 308
Wyników 37 - 72 z 11076

20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
06011

Zygmunt BIAŁOUS

WIĄZ
Cena: 3706,34 zł
06011

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

CISZA, 1990
Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

PEJZAŻ Z OKOLIC CERANOWA, 1996
Cena: 3706,34 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
00849

Zygmunt BADOWSKI

SNOPY
Cena: 1811,00 zł
00849

Zygmunt BADOWSKI

Cena: 1811,00 zł
20111012_193158_206

Zygmunt August, 1980

Cena: 920,00 zł
20111012_193158_206

Zygmunt August, 1980

Cena: 920,00 zł
01836

Zygmunt ACEDAŃSKI

MARTWA NATURA Z ARBUZEM, 1989
Cena: 3019,00 zł
01836

Zygmunt ACEDAŃSKI

Cena: 3019,00 zł
047-zwozka-siana-ok-1930

ZWÓZKA SIANA, ok. 1930

Fotografia; 18 x 24 cm
Cena: 460,00 zł
047-zwozka-siana-ok-1930

ZWÓZKA SIANA, ok. 1930

Cena: 460,00 zł
16742

ŻUBR, Polska, Warszawa, Czesław Chojnowski, 1936-1939

Brąz, wys. 25 cm, odstawa 34 x 15,5 cm
Cena: 4025,00 zł
16742

Cena: 4025,00 zł
0504

Zofia STRYJEŃSKA

KOŁACZ WESELNY, 1939
Cena: 1150,00 zł
0504

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
05155

Zofia STRYJEŃSKA

STROJE POLSKIE, Tabl 36, 1939
Cena: 1150,00 zł
05155

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
0542

Zofia STRYJEŃSKA

STRÓJ LUDOWY - POMOCNIK W GOSPODARSTWIE (TYPOWY UBIÓR - Z LNU I WYSZYWANY), 1939
Cena: 1150,00 zł
0542

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
0566

Zofia STRYJEŃSKA

STROJE LUDOWE Z OKOLIC WILNA, 1939
Cena: 1150,00 zł
0566

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
05783

Zofia STRYJEŃSKA

STROJE POLSKIE, Tabl. 40, 1939
Cena: 1150,00 zł
05783

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
0583

Zofia STRYJEŃSKA

STROJE LUDOWE ZE LWOWA, 1939
Cena: 1150,00 zł
0583

Zofia STRYJEŃSKA

Cena: 1150,00 zł
168-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

KACZEŃCE, 1980

Akwarela, papier; 37 x 51 cm

Sygnowany p.d.: Z.Puszczyńska

Cena: 920,00 zł
168-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 920,00 zł
169-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

KACZEŃCE, 1980 Akwarela, karton; 49,5 x 35 cm Sygnowany p.d.: Z.Puszczyńska | 80 r.
Cena: 920,00 zł
169-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 920,00 zł
Strona 2 z 308