Strona 1 z 12
Wyników 1 - 36 z 406

Katalog Aukcyjny

17277

172. Józef RAPACKI

PRO MEMORIA PRUSAK W POLSCE 1915-1918
Cena: 100,00 zł
17277

172. Józef RAPACKI

Cena: 100,00 zł
161157

161. Eugeniusz PICHEL

ZWÓZKA DREWNA, 1959
Cena: 100,00 zł
161157

161. Eugeniusz PICHEL

Cena: 100,00 zł
30776

307. TALERZYK, Szwecja, Dufva, ok. 1900

Plater na nowym srebrze, waga 150 g, śr. 14,3 cm
Cena: 150,00 zł
30776

Cena: 150,00 zł
193316

193. MEDAL KU CZCI JOHANNESA RONGEGO, 1845

Cyna, śr. 43 mm
Cena: 150,00 zł
193316

Cena: 150,00 zł
146947

146. KOSZYCZEK, ok. 1970

Szkło sodowe, wolnoformowane, rubinowe i bezbarwne, wys. 17,5 cm
Cena: 150,00 zł
146947

146. KOSZYCZEK, ok. 1970

Cena: 150,00 zł
14556

145. WAZON, ok. 1970

Szkło sodowe, wolnoformowane, rubinowe i bezbarwne, wys. 24,5
Cena: 150,00 zł
14556

145. WAZON, ok. 1970

Cena: 150,00 zł
18271

182. AKCJA NA OKAZICIELA

Towarzystwo Zakładów Przędzalni Bawełny, Tkalni i Blecharni „Zawiercie”
Cena: 250,00 zł
18271

182. AKCJA NA OKAZICIELA

Cena: 250,00 zł
33699

325. MIARKA DWA DECYLITRY, Anglia, XIX w.

Cyna, wys. 13 cm
Cena: 300,00 zł
33699

Cena: 300,00 zł
3888

388. TABAKIERKA, Chiny, ok. 1930

Emalia malarska na miedzi, zatyczka z kościanym dozownikiem, wys. 7 cm
Cena: 300,00 zł
3888

Cena: 300,00 zł
38648

386. WAZONIK Z CHRYZANTEMAMI, Chiny, pocz. XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 13 cm
Cena: 300,00 zł
38648

Cena: 300,00 zł
3854

385. WAZON ZE SCENĄ W OGRODZIE, Chiny, XX w.

Porcelana, nadruk podmalowany, wys. 15,5 cm
Cena: 300,00 zł
3854

Cena: 300,00 zł
3841

384. ŚMIEJĄCY SIĘ BUDDA, Chiny, 1 poł. XX w.

Relief, bambus; 35 x 8 cm
Cena: 300,00 zł
3841

Cena: 300,00 zł
3811

381. WAZON, Chiny, XX w.

Porcelana, polewa typu proszek herbaciany, wys. 26,5 cm
Cena: 300,00 zł
3811

381. WAZON, Chiny, XX w.

Cena: 300,00 zł
3738

373. WAZONIK DEKOROWANY W KWIATY, Chiny, XIX/XX w.

Miedź, emalia komórkowa, wys.13 cm
Cena: 300,00 zł
3738

Cena: 300,00 zł
37078

370. TALERZ ZE SMOKAMI, Chiny, XIX / XX w.

Mosiądz, śr. 25,5 cm
Cena: 300,00 zł
37078

Cena: 300,00 zł
36387

363. ZWÓJ Z NAPISEM, 2 poł. XX w.

Malarz chiński
Cena: 300,00 zł
36387

Cena: 300,00 zł
3617

361. ZWÓJ Z PEJZAŻEM, 2 poł. XX w.

Malarz Chiński
Cena: 300,00 zł
3617

Cena: 300,00 zł
3603

360. WAZON Z ZIMORODKAMI I PIWONIAMI, Japonia, XX w.

Porcelana, nadruk barwny, wys. 21 cm
Cena: 300,00 zł
3603

Cena: 300,00 zł
3528

352. ZEGAREK WISIORKOWY ROYAL, Niemcy, Hamburg, Tschibo, ok. 1960

Koperta mosiężna, złocona, 32 x 28 cm
Cena: 300,00 zł
3528

Cena: 300,00 zł
350_2

350. ZEGAREK WISIORKOWY Z NAPOLEONEM, k. XIX w.

Biały metal, śr. 33 mm
Cena: 300,00 zł
350_2

Cena: 300,00 zł
32378

323. KUFEL Z KRASNALAMI, Niemcy, Mettlach, 1896

Kamionka szkliwiona, druk barwny, oprawa cynowa, wys. 19 cm
Cena: 300,00 zł
32378

Cena: 300,00 zł
31589

315. POPIELNICZKA W FORMIE RYBY W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930

Brąz, 15 x 10,5 cm
Cena: 300,00 zł
31589

Cena: 300,00 zł
3133

313. 12 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Szwecja, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 15,2 cm
Cena: 300,00 zł
3133

Cena: 300,00 zł
30879

308. ŚWIECZNIK, XIX / XX w.

Plater na mosiądzu, wys. 7,5, śr. 10 cm
Cena: 300,00 zł
30879

308. ŚWIECZNIK, XIX / XX w.

Cena: 300,00 zł
3057

305. PATERKA, 1930

Plater na nowym srebrze, waga 73,6 g, śr. 17 cm
Cena: 300,00 zł
3057

305. PATERKA, 1930

Cena: 300,00 zł
29611

296. WAZON Z RAJSKIMI PTAKAMI, Niemcy, Kronach, Rosenthal, 1941

Porcelana, nadruk barwny, wys. 17 cm
Cena: 300,00 zł
29611

Cena: 300,00 zł
266a8

266A. SZCZYPCE DO CUKRU, Niemcy, k. XIX w.

Srebro, próba 800, waga 11,8 g, dł. 7,5 cm
Cena: 300,00 zł
266a8

Cena: 300,00 zł
Strona 1 z 12