Strona 10 z 308
Wyników 325 - 360 z 11076

158-zegarek-kieszonkowy-usa-waltham-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.

Złoty, próba 14 K, waga całkowita 157,87 g, śr. 55 mm
Cena: 17250,00 zł

Cena: 17250,00 zł
284_2

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Zenith, po 1900

Dwukopertowy, srebrny, próba 875, śr. 52 mm
Cena: 460,00 zł
284_2

Cena: 460,00 zł
20120706_121123_037

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.

Zewnętrzna koperta srebrna (próba 800), wewnętrzna mosiężna srebrzona, szkło; wys. 7,5, śr. 5,5 cm Tarcza emaliowana, cyfry rzymskie do 12 i arabskie do 24, ekscentryczny sekundnik Na zewnętrznej kopercie od zewnątrz wygrawerowany kartusz, od wewnątrz lew depczący węża, głuszec, 800, skrzydło (austriacka cecha importowa), korona i półksiężyc, 347664; na wewnętrznej kopercie: 1/2 CHRONOMETREE | ANCRE | 15 RUBIS | Spiral Breguet | Balancier Compense; od wewnątrz: 347664' w rombie JU, CUIVRE
Cena: 287,00 zł
20120706_121123_037

Cena: 287,00 zł
124A

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Movado, po 1910

Kieszonkowy, dwukopertowy, złoty (14 karatów), śr. 47 mm
Cena: 5175,00 zł
124A

Cena: 5175,00 zł
24498

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Langendorf, ok. 1920

Koperta metalowa, śr. 48 mm, sekundnik, dewizka
Cena: 345,00 zł
24498

Cena: 345,00 zł
151_1

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Srebrny, próba 800, złocenie, śr. 47 mm
Cena: 460,00 zł
151_1

Cena: 460,00 zł
302 (1)

Srebrny, próba 800, śr. 47 mm, dwukopertowy, tarcza emaliowana
Cena: 402,00 zł
302 (1)

Cena: 402,00 zł
156-kieszonkowy-zegarek-cortebert-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.

Złoty, próba 14K, trzykopertowy, śr. 47 mm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
178_2

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 3 ćw. XIX w.

Mechanizm na 16 kamieniach - rzadkość
Cena: 4600,00 zł
178_2

Cena: 4600,00 zł
1509

ZEGAREK KIESZONKOWY, poł. XIX w.

Kluczykowy, srebrny, śr. 50 mm
Cena: 460,00 zł
1509

Cena: 460,00 zł
23937

ZEGAREK KIESZONKOWY, Capri, ok. 1930

Koperta stalowa, śr. 50 mm, sekundnik
Cena: 402,00 zł
23937

Cena: 402,00 zł
20130124_173210_132

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: Anti-Magnetique | DOXA; na zewnętrznej kopercie 44 | ARGENTAN DOXA DEPOSE | 519744; na wewnętrznej kopercie wokół medali: MEDAILLE D'OR MILAN 1906 | DOXA | HORS CONCOURS | LIEGE 1905; od wewnątrz: ARGENTAN DOXA DEPOSE | 44 | 519744; na mechanizmie: DOXA Dewizka stal, mosiądz, masa perłowa, z emblematami budownictwa
Cena: 690,00 zł
20130124_173210_132

Cena: 690,00 zł
20121201_130424_175

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,5 cm Sygnowany na kopercie zewnętrznej monogram wiązany ZE; w pięciokącie pardwa; w prostokącie 0,800; w sześciokącie głowa psa; GALONNE; 19; półksiężyc i korona; 2161; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis; monogram wiązany ZE; CUIVRE; 19; 2161
Cena: 460,00 zł
20121201_130424_175

Cena: 460,00 zł
Strona 10 z 308