Strona 7 z 308
Wyników 217 - 252 z 11078

143278

ZESTAW MINIATUR MEDALI I ODZNAK

13 sztuk
Cena: 690,00 zł
143278

Cena: 690,00 zł
14696

ZESTAW MINIATUR MEDALI

8 sztuk
Cena: 690,00 zł
14696

ZESTAW MINIATUR MEDALI

Cena: 690,00 zł
16314

ZESTAW MEDALI RADZIECKICH

ZESTAW MEDALI RADZIECKICH
Cena: 2070,00 zł
16314

ZESTAW MEDALI RADZIECKICH

Cena: 2070,00 zł
257-zestaw-kuchenny-z-polka

ZESTAW KUCHENNY Z PÓŁKĄ

Cena: 2875,00 zł
257-zestaw-kuchenny-z-polka

ZESTAW KUCHENNY Z PÓŁKĄ

Cena: 2875,00 zł
25015

ZESTAW DO WÓDKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1929

Taca, karafka i 12 kieliszków
Cena: 5900,00 zł
25015

Cena: 5900,00 zł
15979

ZESTAW DO KAWY I HERBATY, Kraków, lata 30-te XX w.

Srebro, próba 3, waga całkowita: 3093 g
Cena: 14160,00 zł
15979

Cena: 14160,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Czechy, Moser (?), 2 ćw. XX w.
Cena: 805,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Cena: 805,00 zł

Zestaw czterech półmisków dekorowanych rzucikiem kwiatowym

Ćmielów, l. 30-te XX w.
Cena: 1200,00 zł

Cena: 1200,00 zł
08578

ZESTAW BANKNOTÓW POLSKICH, 1 lipca 1948

Stan bankowy
Cena: 2875,00 zł
08578

Cena: 2875,00 zł
19131

Zestaw 9 monet „fleurs de coins” Mennica Paryska, 1975

Stan UNC
Cena: 413,00 zł
19131

Cena: 413,00 zł
20110409_095256_142

ZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne

Cena: 690,00 zł
20110409_095256_142

Cena: 690,00 zł
20110409_092019_155

ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Niemcy, 1. poł. XX w.

Cena: 230,00 zł
20110409_092019_155

Cena: 230,00 zł
20110301_163024_094

ZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.

Cena: 1380,00 zł
20110301_163024_094

Cena: 1380,00 zł
241_1

ZESTAW 16 MEDALI

brąz, śr. 7 cm
Cena: 472,00 zł
241_1

ZESTAW 16 MEDALI

Cena: 472,00 zł
108

ZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne

Cena: 920,00 zł
108

Cena: 920,00 zł
138

Zestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Cena: 4600,00 zł
138

Cena: 4600,00 zł
094-zespol-listow-i-dokumentow-rekopismiennych.72

ZESPÓŁ LISTÓW I DOKUMENTÓW RĘKOPIŚMIENNYCH

Zszyte, dotyczące Podola i Wołynia
Cena: 40250,00 zł

Cena: 40250,00 zł
200 (53)

ZESPÓŁ 53 RYCIN Z MUSEO PIO CLEMENTINO

Rzym, Antonio Fulgoni, 1782-1783
Plansze ilustrujące najważniejsze rzeźby dzieła starożytne muzeum
Rysunki wykonali Franciszek Smuglewicz, Vincenzo Pacetti, Niccolo Ricciolini, Marco Carloni, P. Matteini, Vincenzo Dolcibene, Francesco Camporesi, Lorenzo Rocchegiani, Camoncini, Antonio Cecchi, L. Corazzari.
Rytowali Marco Carloni, François Morel, Benigno Bossi, Alessandro Muchetti, Girolamo Carattoni, Domenico Pronti, Giuseppe Perini, Rastaine
Cena: 11500,00 zł
200 (53)

Cena: 11500,00 zł
192a1

Zenon ANISZEWSKI

ZAKOCHANI, 2011
Cena: 601,88 zł
192a1

Zenon ANISZEWSKI

Cena: 601,88 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Mosiądz, drewno, 10 x 11,5 x 6 cm
Cena: 230,00 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Cena: 230,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Mosiądz, żelazo,14 x 18 x 9,5 cm
Cena: 690,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Cena: 690,00 zł
Strona 7 z 308