Strona 6 z 309
Wyników 181 - 216 z 11106

236-zestaw-sztuccow-rapsodia-na-12-osob

ZESTAW SZTUĆCÓW RAPSODIA NA 12 OSÓB, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży), waga całk. 3630 g, bez noży 2848 g W składzie po 12: łyżek, widelców, noży, łyżeczek, widelczyków, łyżeczek do kawy, serwingowe: łopatka, para widelców, łyżka, chochelka, para łyżek sałatkowych, nóż do sera, nóż do masła, łyżka do cukru; razem 82 sztuki Puncowanie; znak Hefry; 800; W, głowa w chuście, 3
Cena: 10925,00 zł

Cena: 10925,00 zł
112zestaw-sztuccow-pamiatkowych-z-tytulami-oper

ZESTAW SZTUĆCÓW PAMIĄTKOWYCH Z TYTUŁAMI OPER I OPERETEK, Niemcy, Brema, Bremen Silberwarenfabrik, 1936-1938

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostrza); 6 sztuk: widelczyk (14 cm, wyryte: Meistersinger München 17.5.36), nożyk do owoców (17 cm, Freut Euch des Lebens 30.4.36); 4 noże do raków (19 cm, Prinz Caramo 21.9.38.; Barbier von Sevilla 16.9.38; Opernball 15.9.38; Melodie der Nacht 21.9.38. Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, znak wytwórcy
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
sztucce-malcz-i-klimaszewski

ZESTAW SZTUĆCÓW OBIADOWYCH, Polska, Warszawa, Klimaszewski i Malcz, ok. 1840

W składzie 9 łyżek (dł. 23,5 cm), 10 widelców (21 cm), 9 noży (26,5 cm) Srebro, próba 12, stal (ostrza) waga beż noży 1340 g, z nożami 2357 g Puncowanie na widelcach: IMS; 12; na łyżkach i nożach: K.Klima |szewski; w|Warszawie, 12; Baranek; na dwóch ostrzach: BIEŃKOWSKI w WARSZAWIE; na sześciu ostrzach: GERLACH w WARSZAWIE Na widelcach wyryty monogram: AS, na łyżkach i nożach: P.G.
Cena: 4370,00 zł
sztucce-malcz-i-klimaszewski

Cena: 4370,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 23000,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 23000,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
2616

ZESTAW ŚNIADANIOWY W STYLU ART DECO, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934

Porcelana, nadruk barwny
Cena: 460,00 zł
2616

Cena: 460,00 zł
17573

Zestaw Rocznikowy Monet, Watykan, 1983

MCMLXXXIII Anno V, Jan Paweł II
Cena: 212,00 zł
17573

Cena: 212,00 zł
194_19

Zestaw rocznikowy monet, San Marino, 1977

9 monet: 500, 100, 100, 50, 20, 10, 5, 2, 1 lirów
Cena: 177,00 zł
194_19

Cena: 177,00 zł
20110510_163025_083

ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_163025_083

Cena: 3450,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

pocz. XX w.
Cena: 1380,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

Cena: 1380,00 zł
192_26

ZESTAW MONET, Taiwan, 1993

5 monet: 50, 10, 5, 1, 0,5 dolara, plakieta: 1 uncja
Cena: 236,00 zł
192_26

ZESTAW MONET, Taiwan, 1993

Cena: 236,00 zł
19871

Zestaw monet upamiętniających Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver

w oryginalnym opakowaniu
Cena: 177,00 zł
19871

Cena: 177,00 zł
Strona 6 z 309