Strona 1 z 213
Wyników 1 - 36 z 7655

098321

January SUCHODOLSKI

UŁAN 15 PUŁKU KSIĘSTWA WARSZAWSKIEGO (UŁAN I DZIEWCZYNA), ok. 1840
Cena: 177000,00 zł
098321

January SUCHODOLSKI

Cena: 177000,00 zł
081

Zygmunt MENKES

MARTWA NATURA Z KWIATAMI, MASKĄ I FLETEM
Cena: 126386,92 zł
081

Zygmunt MENKES

Cena: 126386,92 zł
a93n016

Ludwik GĘDŁEK

SCENA Z WOJNY TRZYDZIESTOLETNIEJ
Cena: 94400,00 zł
a93n016

Ludwik GĘDŁEK

Cena: 94400,00 zł
00125

Edward OKUŃ

ULICZKA VIA MAIOLI W ANTICOLI CORRADO, 1938
Cena: 70800,00 zł
00125

Edward OKUŃ

Cena: 70800,00 zł
0663

Władysław GRUBERSKI

GŁOWA PILOTA, 1924
Cena: 70800,00 zł
0663

Władysław GRUBERSKI

Cena: 70800,00 zł
moucheron

Isaac de MOUCHERON

WIDOK OKAZAŁEJ REZYDENCJI W PARKU Z FONTANNĄ I RZEŹBAMI
Olej, płótno dublowane; 60 x 82,5 cm
Sygnowany: z lewej u dołu, na bazie rzeźby sfinksa I. MOUCHERON
Na krosnach pieczęć lakowa, czerwona, z orłem Królestwa Pruskiego, być może Pruskiej Komory Celnej. (por. O. Neubecker, W. Rentzmann, Wappenbilder Lexikon, München 1974, s. 233).
Stan zachowania: po XIX-wiecznej konserwacji.
Cena: 67260,00 zł
moucheron

Isaac de MOUCHERON

Cena: 67260,00 zł
068-12

Wojciech Aleksander DUREK

PORTRET MARII CHMURKOWSKIEJ, ok. 1925
Cena: 65000,00 zł
068-12

Wojciech Aleksander DUREK

Cena: 65000,00 zł
a89n067 kopia

ROUBAUD Franz (1856-1928)

ZAPRZĘGI NA DRODZE
Cena: 57500,00 zł
a89n067 kopia

ROUBAUD Franz (1856-1928)

Cena: 57500,00 zł
052455

January SUCHODOLSKI

WYSPA ISCHIA, ok. 1835
Cena: 56640,00 zł
052455

January SUCHODOLSKI

Cena: 56640,00 zł
00522

Kazimierz SICHULSKI

DWA KWIATY MAKU W CERAMICZNYM WAZONIE, 1917
Cena: 55578,00 zł
00522

Kazimierz SICHULSKI

Cena: 55578,00 zł
03244

Ludwig HERMANN

CANALE GRANDE Z WIDOKIEM NA BAZYLIKĘ SANTA MARIA DELLA SALUTE W WENECJI, 1842-43
Cena: 55200,00 zł
03244

Ludwig HERMANN

Cena: 55200,00 zł
164c1

POPIERSIE WENUS, Rosja, ok. 1780

Marmur, wys. wraz z cokołem 56 cm
Cena: 43700,00 zł
164c1

Cena: 43700,00 zł
09279

François Hubert DROUAIS - krąg

PORTRET DAMY JAKO HEBE, PERSONIFIKACJA JESIENI, ok. 1770
Cena: 40250,00 zł
09279

Cena: 40250,00 zł
01551

Wlastimil HOFMAN

DOKĄD? - AUTOPORTRET, 1909
Cena: 37077,44 zł
01551

Wlastimil HOFMAN

Cena: 37077,44 zł
16675

Paul DUBOIS

FLORENCKI MANDOLINISTA
Cena: 36800,00 zł
16675

Paul DUBOIS

Cena: 36800,00 zł
002 (1)

Franciszek ŻMURKO

WENECKA GONDOLA
Cena: 35400,00 zł
002 (1)

Franciszek ŻMURKO

Cena: 35400,00 zł
089-17

PORTRET KRÓLA ANGLII JAKUBA I STUARTA, ok. 1625

MALARZ BRYTYJSKI LUB HOLENDERSKI
Cena: 33040,00 zł
089-17

Cena: 33040,00 zł
0016

Julian FAŁAT

PORTRET MĘŻCZYZNY Z SIWĄ BRODĄ, 1893
Cena: 33040,00 zł
0016

Julian FAŁAT

Cena: 33040,00 zł
0719

WŁOSKI NAŚLADOWCA ANNIBALE CARRACCIEGO

OPŁAKIWANIE CHRYSTUSA, poł. XVII w.
Cena: 32200,00 zł
0719

Cena: 32200,00 zł
13139

PORTRET JANA DEMBOWSKIEGO, ok. 1780

MALARZ POLSKI
Cena: 32200,00 zł
13139

Cena: 32200,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
20140227_153719_183

Michał ZABOROWSKI

PARTY
Cena: 30187,00 zł
20140227_153719_183

Michał ZABOROWSKI

Cena: 30187,00 zł
a127_015

Johann Friedrich GRUBER (GRUEBER)

    VERAIKON, 1654 r. Olej, płótno; 63,5 x 55 cm U dołu cytaty po łacinie z Księgi Izajasza (53.2): Non est species ei, neque decor, et vidimus tanquam leprosum; Pieśni nad pieśniami (5.2) Aperi mihi, soror mea, amica mea, columba mea, immaculata mea, quia caput meum plenum est rore, et cincinni mei guttis noctium. Modlitwa po niemiecku: Herr Jesu Christe Gottes Sohn. Dein Spott und Rohn, Dein Dorene Kroon, Lass Sein Mein Ehre Fremdt und Wohn Sygnowany pod tekstem l.d.: Johan Friderick Grueber ; p.d.: (...) Ag. 1654
Cena: 29900,00 zł
a127_015

Cena: 29900,00 zł
180e

TACA, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1834

Srebro, próba 84, waga 4345 g; 8,5 x 78 x 45 cm
Cena: 29500,00 zł
180e

Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

TACA, Rosja, Petersburg, Carl Boianowski, 1860

Srebro, próba 84, waga 5006 g; 4,5 x 82 x 53 cm
Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

Cena: 29500,00 zł
07046

Grzegorz PIECYK

MARS COSMOS, 2008
Cena: 28910,00 zł
07046

Grzegorz PIECYK

Cena: 28910,00 zł
171_A

Józefat Ignacy ŁUKASZEWICZ

WIELKI KSIĄŻĘ KONSTANTY PAWŁOWICZ, ok. 1830
Cena: 28750,00 zł
171_A

Józefat Ignacy ŁUKASZEWICZ

Cena: 28750,00 zł
Strona 1 z 213