Strona 1 z 210
Wyników 1 - 36 z 7531

zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.

Metal srebrzony, dł. 20 cm Puncowanie: 145
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
idfvgldou-fouf

Srebro, próba 750 (5 łyżek, dwa widelce, 4 noże) i 800 (pozostałe), stal nierdzewna (ostrza), waga bez noży 955 g, z noż ami 1611 g, w składzie po 6 noży (24,5 cm), widelców (21,5 cm) i łyżek (21,5 cm) Puncowanie: STARK; 750; półksiężyc; na pozostałych: półksiężyc, korona, 800; D
Cena: 2990,00 zł
idfvgldou-fouf

Cena: 2990,00 zł
103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
153-medalion-z-popiersiem-kobiety-pocz-xx-w

MEDALION Z POPIERSIEM KOBIETY, pocz. XX w.

Srebro, emalia, śr 33 mm Stan zachowania: ubytki emalii
Cena: 690,00 zł

Cena: 690,00 zł
szczypce-do-cukru-z-postacia-z-ksiega

SZCZYPCE DO CUKRU Z POSTACIĄ Z KSIĘGĄ, pocz. XIX w.

Srebro, waga 25 g, dł. 11 cm
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Mosiądz srebrzony; wys. 37, śr. 30 mm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Cena: 345,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Srebro, próba 3; waga 67 g, 7 x 7 cm Wybite: 14; SW; 3, głowa w chuście
Cena: 230,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Cena: 230,00 zł
klamra-od-pasa-wp

KLAMRA OD PASA OFICERSKIEGO MUNDURU GALOWEGO, Polska, 1952-1957

Mosiądz srebrzony, 5,5 x 6 cm
Cena: 115,00 zł
klamra-od-pasa-wp

Cena: 115,00 zł
146-medalion-z-bukietem-kwiatow-xx-w

MEDALION Z BUKIETEM KWIATÓW, XX w.

Srebro, próba 800, trzy rubinki, waga 7 g, śr 26 mm Punce: 800
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 i 22 cm Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
Strona 1 z 210