Strona 4 z 342
Wyników 109 - 144 z 12294

233_11

233. DZIENNIK LEKCYJNY, Ł. Fiszer, Warszawa, Łódź

Uczennica Helena Wiśniewska, klasa II B
Cena: 250,00 zł
233_11

Cena: 250,00 zł
232283

232. WIELKA LITERATURA POWSZECHNA

red. Stanisław Lam
Cena: 1260,00 zł
232283

Cena: 1260,00 zł
231a

231A. Haldane MACFALL

HISTORYA MALARSTWA
Cena: 1800,00 zł
231a

231A. Haldane MACFALL

Cena: 1800,00 zł
23057

230. WIELKA HISTORJA POWSZECHNA

Wyd. Trzaska, Evert, Michalski, Warszawa, 1935-37
Cena: 2700,00 zł
23057

Cena: 2700,00 zł
229725

229. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
229725

Cena: 180,00 zł
2286462

228. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
2286462

Cena: 180,00 zł
227999

227. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
227999

Cena: 180,00 zł
22666

226. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
22666

Cena: 180,00 zł
225279

225. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
225279

Cena: 180,00 zł
224523

224. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
224523

Cena: 180,00 zł
22315

223. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
22315

Cena: 180,00 zł
22243

222. Franciszek Joachim RADZISZEWSKI - oprawa

Kazimierz CHŁĘDOWSKI
Cena: 180,00 zł
22243

Cena: 180,00 zł
221_121

221. STRZEMIĘ I OSTROGA, XVIII / XIX w.

Mosiądz, żelazo (gwiazdka szenkla), dł. 20 i 12,5 cm
Cena: 400,00 zł
221_121

Cena: 400,00 zł
21993

219. SYGNET Z HERBEM, Francja, XVIII / XIX w.

Złoto, intaglio w chalcedonie
Cena: 3000,00 zł
21993

Cena: 3000,00 zł
218232

218. ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.

Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm
Cena: 300,00 zł
218232

Cena: 300,00 zł
21664

216. Medal, POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA W POZNANIU, 1929

Brąz; śr. 55 mm
Cena: 300,00 zł
21664

Cena: 300,00 zł
21532

215. PAMIĄTKI PO POWSTAŃCU JANIE KOPIE

PAMIĄTKI PO POWSTAŃCU JANIE KOPIE
Cena: 1000,00 zł
21532

Cena: 1000,00 zł
21491

214. PATERA Z NAPOLEONEM, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, nadruk barwny, złocenia, śr. 27 cm
Cena: 500,00 zł
21491

Cena: 500,00 zł
21151

211. MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, pocz. XX w.

Plakieta, ołów, polichromia; 19,5 x 13,5 cm
Cena: 400,00 zł
21151

Cena: 400,00 zł
21037

210. PORTRET BELGIJSKIEGO POLICJANTA J.B. DECONINCKA, 1917-18

Olej, płótno; 57,5 x 49,5 cm
Cena: 1000,00 zł
21037

Cena: 1000,00 zł
20983

209. Rudolph VACHA

HENRY TACQUIER, KAPITAN STRAŻY POŻARNEJ W CRÉCY, 1911
Cena: 2500,00 zł
20983

209. Rudolph VACHA

Cena: 2500,00 zł
208372

208. LORNETKA TEATRALNA, Polska, Wilno, Jan Iwaszkiewicz, po 1906

Mosiądz, bakelit, szkło, skóra, 11,5 cm
Cena: 400,00 zł
208372

Cena: 400,00 zł
207_166

207. Zdzisław CZERMAŃSKI

JÓZEF PIŁSUDSKI W 13 PLANSZACH
Cena: 700,00 zł
207_166

207. Zdzisław CZERMAŃSKI

Cena: 700,00 zł
20687

206. KRZYŻ WALECZNYCH, Polska, 2 poł. XX w.

Brąz, odlew; 22 x 21,5 cm
Cena: 400,00 zł
20687

Cena: 400,00 zł
205497

205. Stanisław WOCJAN

MANIFEST PKWN, 1946
Cena: 1500,00 zł
205497

205. Stanisław WOCJAN

Cena: 1500,00 zł
20456

204. KRZYŻ SREBRNY ORDERU VIRTUTI MILITARI wz. 1919

Srebro, złocenie, emalia, 32 x 32 mm, wstążka
Cena: 3700,00 zł
20456

Cena: 3700,00 zł
202657

202. Adam BATYCKI

PRZED WROTAMI KONSTANTYNTOWSKIMI CYTADELI WARSZAWSKIEJ, 1919
Cena: 2800,00 zł
202657

202. Adam BATYCKI

Cena: 2800,00 zł
19976

199. FRAGMENT PASA KONTUSZOWEGO, 2 poł. XVIII w.

Jedwab; 44 x 48 cm (w świetle p-p)
Cena: 2500,00 zł
19976

Cena: 2500,00 zł
19893

198. OBLIGACJA, DOLNOAUSTRIACKA KOLEJ REGIONU WALDVIERTEL, 1902

na 400 koron
Cena: 350,00 zł
19893

Cena: 350,00 zł
Strona 4 z 342