Strona 1 z 222
Wyników 1 - 36 z 7983

20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

POLOWANIE NA ZAJĄCA, 1943
Cena: 19275,12 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

Cena: 19275,12 zł
04335

Zygmunt PAZDA

KATEDRA ŚW. JANA W WARSZAWIE, 1944
Cena: 826,00 zł
04335

Zygmunt PAZDA

Cena: 826,00 zł
044814

Zygmunt PAZDA

KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY W WARSZAWIE, 1944
Cena: 826,00 zł
044814

Zygmunt PAZDA

Cena: 826,00 zł
081

Zygmunt MENKES

MARTWA NATURA Z KWIATAMI, MASKĄ I FLETEM
Cena: 126386,92 zł
081

Zygmunt MENKES

Cena: 126386,92 zł
12322

Zygmunt KACZÓWKA

DOMOSTWO NAD WODĄ
Cena: 3706,34 zł
12322

Zygmunt KACZÓWKA

Cena: 3706,34 zł
23671

Zygmunt KACZKOWSKI

STAROSTA HOŁOBUCKI
Cena: 236,00 zł
23671

Zygmunt KACZKOWSKI

Cena: 236,00 zł
04299

Zygmunt JÓZEFCZYK

AKT STOJĄCY
Cena: 4324,07 zł
04299

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 4324,07 zł
20130329_153033_087

Zygmunt JÓZEFCZYK

STUDIUM KAREGO KONIA, NA WPROST
Olej, tektura; 51 x 36 cm
Sygnowany l.d.: Z.J.
Cena: 2285,58 zł
20130329_153033_087

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 2285,58 zł
20130430_175138_166

Zygmunt JÓZEFCZYK

DWA KONIE W ZAPRZĘGU
Olej, tektura; 33 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Z.J.
Cena: 1853,17 zł
20130430_175138_166

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 1853,17 zł
20130329_153639_086

Zygmunt JÓZEFCZYK

STUDIUM SIWKA
Olej, tektura; 35 x 44 cm
Sygnowany l.d.: Z.J.
Cena: 2285,58 zł
20130329_153639_086

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 2285,58 zł
20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

PEJZAŻ Z OKOLIC CERANOWA, 1996
Cena: 3706,34 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

CISZA, 1990
Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
Strona 1 z 222