Katalog Aukcyjny

28134

281. DOKUMENT, Lublin, 25.06.1803

Dotyczy Tekli z Wilgów Steckiej i dóbr Bychawa
Cena: 2000,00 zł
28134

Cena: 2000,00 zł
286a2

286A. PORTRET KONNY GENERAŁA JÓZEFA CHŁOPICKIEGO

Litografia dwubarwna, papier; 33,5 x 23 cm
Cena: 200,00 zł
286a2

Cena: 200,00 zł
28726

287. Iwan Iwanowicz SZYSZKIN

WNĘTRZE LASU, 1873
Cena: 1600,00 zł
28726

287. Iwan Iwanowicz SZYSZKIN

Cena: 1600,00 zł
2885

288. SOJUSZ FRANCUSKO-ROSYJSKI, 1896

Heliograwiura barwa, papier, 40 x 28 cm (kompozycja)
Cena: 200,00 zł
2885

Cena: 200,00 zł
289877

289. Anna Andriejewna SOŁOWIOWA

LEW TOŁSTOJ IDĄCY ZA PŁUGIEM
Cena: 10000,00 zł
289877

Cena: 10000,00 zł
29275

292. PIĘĆ KOSZYCZKÓW POD SZKLANKI, ZSRR, poł. XX w.

Plater na nowym srebrze wys. 10,5 i 9,5 cm
Cena: 400,00 zł
29275

Cena: 400,00 zł
293a

293A. Plakat, REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA, ZSRR, ok. 1980

Druk, papier; 100 x 203 cm (w trzech arkuszach)
Cena: 1050,00 zł
293a

Cena: 1050,00 zł
2946

294. IKONA, ZMARTWYCHWSTANIE, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska, 35,5 x 31 cm
Cena: 4500,00 zł
2946

Cena: 4500,00 zł
29582

295. IKONA, MATKA BOŻA z grupy DEESIS, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 36,5 x 33 cm
Cena: 3000,00 zł
29582

Cena: 3000,00 zł
29737

297. IKONA MATKI BOŻEJ UMILENIJE, Rosja, ok. 1880

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 26 x 22,8 cm
Cena: 2000,00 zł
29737

Cena: 2000,00 zł
299296

299. IKONA MATKI BOŻEJ IWERSKIEJ, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 35,5 x 30,5 cm
Cena: 5000,00 zł
299296

Cena: 5000,00 zł
302821

302. IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny; 27 x 22 cm
Cena: 1200,00 zł
302821

Cena: 1200,00 zł
3039

303. IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, k. XIX w.

Cena: 800,00 zł
3039

Cena: 800,00 zł
18896

308A. IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XVIII w.

Tempera, złocenie, deska; 28,5 x 22,5 cm
Cena: 5000,00 zł
18896

Cena: 5000,00 zł
30958

309. BROSZKA, Rosja, Moskwa, XIX/XX w.

Srebro, próba 56 zołotników, diament, waga 3,95 g, dł. 52 mm
Cena: 6000,00 zł
30958

Cena: 6000,00 zł
Strona 9 z 12