CF Filtering & Search

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 134

Galeria na Freta

a69n075 copy

Adam BUNSCH


W WIOSENNYM SADZIE, 1947
Olej, płótno; 81 x 63 cm
Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849
Cena: 11000,00 zł
a69n075 copy

Adam BUNSCH



Cena: 11000,00 zł
10794

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ


STORCZYKI
Cena: 740,99 zł
10794

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ



Cena: 740,99 zł
10527

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ


STORCZYKI I KOLIBRY
Cena: 1606,08 zł
10527

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ



Cena: 1606,08 zł
10645

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ


STORCZYKI NAD WODĄ
Cena: 1606,08 zł
10645

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ



Cena: 1606,08 zł
10187

Andrzej SIEMIŃSKI


RYNEK W KAZIMIERZU
Cena: 1234,98 zł
10187

Andrzej SIEMIŃSKI



Cena: 1234,98 zł
129774

Andrzej SIEMIŃSKI


WIDMA, 1990
Cena: 2470,89 zł
129774

Andrzej SIEMIŃSKI



Cena: 2470,89 zł
103126

Andrzej SIEMIŃSKI


POŚWIATA, 1998
Cena: 1853,17 zł
103126

Andrzej SIEMIŃSKI



Cena: 1853,17 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal


Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
Cena: 2013,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal



Cena: 2013,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.


Malarz nieznany, XVIII w. Olej, płótno dublowane; 55 x 38,5 cm
Cena: 5500,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.



Cena: 5500,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN


Zwiad huzarów pruskich, 1867 olej, płótno: 40,7 x 48,7cm
Cena: 8480,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN



Cena: 8480,00 zł
100425

Elżbieta OSTROWSKA-ŁYSIAK


ZIELONA DZIKOŚĆ, 2020
Cena: 2183,00 zł
100425

Elżbieta OSTROWSKA-ŁYSIAK



Cena: 2183,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert


Sielanka Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność ...|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert



Cena: 11500,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk


Przeprawa dwóch ułanów przez wodę Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Cena: 2875,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk



Cena: 2875,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.


Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Cena: 14375,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.



Cena: 14375,00 zł
11061

FRANCK L


3 PERSONNAGES
Cena: 21010,55 zł
11061

FRANCK L



Cena: 21010,55 zł
Strona 1 z 4

Zapraszamy do naszych salonów