Strona 9 z 320
Wyników 289 - 324 z 11515

05265

052. Mariusz MASZYŃSKI

TEATR NA WYSPIE W WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH
Cena: 500,00 zł
05265

052. Mariusz MASZYŃSKI

Cena: 500,00 zł
05368

053. PEJZAŻ Z DALMACJI, 1 poł. XX w.

Olej, płótno naklejone na pilśnię; 23 x 32,5 cm
Cena: 700,00 zł
05368

Cena: 700,00 zł
054624

054. ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE, XVIII / XIX w.

Olej, płótno dublowane; 30,5 x 41cm
Cena: 3750,00 zł
054624

Cena: 3750,00 zł
05535

055. Edward MATUSZCZAK

MARTWA NATURA
Cena: 5000,00 zł
05535

055. Edward MATUSZCZAK

Cena: 5000,00 zł
056_11

056. Peter BRUEGHEL

LES ESTAMPES DE PIERRE BRUEGEL L'ANCIEN
Cena: 1500,00 zł
056_11

056. Peter BRUEGHEL

Cena: 1500,00 zł
05744

057. MARTWA NATURA, poł. XX w.

Olej, sklejka; 38 x 50 cm
Cena: 1050,00 zł
05744

Cena: 1050,00 zł
05887

058. Paweł Stefan KALIŃSKI

DOM ZDROJOWY W BUSKU-ZDROJU, 1943
Cena: 800,00 zł
05887

058. Paweł Stefan KALIŃSKI

Cena: 800,00 zł
05979

059. KANAŁ PORTOWY Z GÖTEBORGU, poł. XX w.

Olej, płótno; 36,5 x 47 cm
Cena: 550,00 zł
05979

Cena: 550,00 zł
00125

060. Edward OKUŃ

ULICZKA VIA MAIOLI W ANTICOLI CORRADO, 1938
Cena: 60000,00 zł
00125

060. Edward OKUŃ

Cena: 60000,00 zł
Strona 9 z 320