Strona 4 z 320
Wyników 109 - 144 z 11519

02024

020. Franciszek ZAJCHOWSKI

STUDIUM MĘŻCZYZNY Z FAJKĄ
Cena: 1500,00 zł
02024

020. Franciszek ZAJCHOWSKI

Cena: 1500,00 zł
02172

021. Franciszek ZAJCHOWSKI

RUDY MĘŻCZYZNA W TAŁESIE, 1896
Cena: 1500,00 zł
02172

021. Franciszek ZAJCHOWSKI

Cena: 1500,00 zł
02281

022. PORTRET LEONA BAKSTA, ok. 1900

Olej, deska; 35 x 26,5 cm
Cena: 3750,00 zł
02281

Cena: 3750,00 zł
02332

023. PEJZAŻ Z RZEKĄ, poł. XX w.

Olej, płótno; 40,5 x 80,5 cm
Cena: 800,00 zł
02332

Cena: 800,00 zł
02476

024. A. KORCZAK

PAŁAC W ŁAZIENKACH, poł. XX w.
Cena: 300,00 zł
02476

024. A. KORCZAK

Cena: 300,00 zł
01792

025. Dariusz WĄSOWICZ

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE
Cena: 1200,00 zł
01792

025. Dariusz WĄSOWICZ

Cena: 1200,00 zł
026_3

026. J. CZELLI

TRYPTYK STAROMIEJSKI, ok. 1930
Cena: 1250,00 zł
026_3

026. J. CZELLI

Cena: 1250,00 zł
Strona 4 z 320