Stanisław ARCIMOWICZ
DAMA PRZY FONTANNIE

Technika własna, olej, relief, sklejka; 64 x 37 cm

Sygnowany p.d.: St. Arcimo

Stanisław ARCIMOWICZ

1885 - 1868

Base price 480,00 zł