Hermann FENNER-BEHMER
POLNA DROGA, 1894

Olej, tektura; 15,5 x 20,2 cm

Sygnowany p.d.: 9 FB 4

Na odwrocie piórem: Fenner-Behmer / Barbizon 17 juillet 1894

Hermann FENNER-BEHMER

1866 Berlin - 1913 Berlin

Po ukończeniu studiów w berlińskiej Akademii wyjechał do Paryża, gdzie uczył się pod kierunkiem Boulanger`a i LefEbvre. Odbył podróże do Włoch, Belgii, Holandii. Na stałe osiadł w Berlinie w 1893 r. Malował portrety, pejzaże i sceny rodzajowe. Zasłynął właśnie jako wzięty portrecista. Brał udział w wystawach w Berlinie i Paryżu.

Base price 1440,00 zł