TERPIŁOWSKI
CEBULA, 1909

Olej, papier; 8,5 x 10 cm

Sygnowany p.d.: Терпиловский / 1909 г

Autorem może być Aleksander Terpiłowski, Malarz z "Grupy 12", wraz z którą wystawiał w okresie międzywojennym m. in.: w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie. Malował pejzaże i martwe natury w konwencji realistycznej.

Base price 960,00 zł