CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Malarstwo olejne 

Malarstwo olejne oferuje bardzo dużą swobodę w doborze i mieszaniu barw, uzyskiwaniu efektu matowego lub błyszczącego wykończenia. Pracując z farbami olejnymi artysta z łatwością może uzyskać efekt półprzezroczystości, przenikania barw, złożoną fakturę oraz impasty. Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego retuszowania obrazów poprzez nakładanie na płótno kolejnych warstw farby.

Powyższe cechy sprawiają, że malarstwo olejne od stuleci cieszy się niesłabnącą popularnością i jest techniką chętnie wybieraną przez artystów. Popularność techniki olejnej przekłada się na bogatą ofertę malarstwa olejnego – tak obrazów współczesnych, jak i tych o wiele cenniejszych dzieł z ubiegłych wieków. 

Obrazy olejne w ofercie Domu Aukcyjnego Ostoya

Malarstwo olejne od dawna zajmuje ważne miejsce w naszej ofercie. Z uwagą śledzimy światowe trendy i staramy się stale wzbogacać naszą kolekcję o nowe płótna. Są to najczęściej obrazy olejne z XIX i XX wieku pędzla uznanych twórców, choć nie brakuje obrazów starszych, które z powodzeniem można określić mianem zabytkowych. Posiadamy w swojej kolekcji zarówno płótna polskich artystów, jak i zagranicznych autorów. Każdy obraz poddajemy drobiazgowej i rzetelnej ekspertyzie, dzięki czemu mamy pewność jego autentyczności i wartości. 

Z ofertą malarstwa olejnego możecie Państwo zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej lub osobiście w Salonie Aukcyjnym Zajączka w Warszawie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Zachęcamy również do kontaktu osoby zainteresowane zbyciem płócien ze swoich osobistych kolekcji. Zapewniamy ich ekspertyzę i rzetelną wycenę. 

 

Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 268

MALARSTWO OLEJNE

4699

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ, 2 poł. XX w.


Cena: 753,48 zł
4699

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ, 2 poł. XX w.



Cena: 753,48 zł
4689

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ (profilem), 2 poł. XX w.


Cena: 753,48 zł
4689

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ (profilem), 2 poł. XX w.



Cena: 753,48 zł
3303

Aleksander Antonowicz RIZZONI


Cena: 22800,00 zł
3303

Aleksander Antonowicz RIZZONI



Cena: 22800,00 zł
195878

Roman WILKOSZ


GÓRSKIE JEZIORO, 1958
Cena: 2512,52 zł
195878

Roman WILKOSZ



Cena: 2512,52 zł
19489

Roman WILKOSZ


PRZEŁOM DUNAJCA, 1958
Cena: 2512,52 zł
19489

Roman WILKOSZ



Cena: 2512,52 zł
16395

Roman WILKOSZ


BRZEG MORZA, 1957
Cena: 2512,52 zł
16395

Roman WILKOSZ



Cena: 2512,52 zł
105219

A. GEHLHAAR


DWIE SOSNY NA BRZEGU, 1921
Cena: 360,00 zł
105219

A. GEHLHAAR



Cena: 360,00 zł
08754

Roman WILKOSZ


BÓR NAD WODĄ, 1946
Cena: 1507,51 zł
08754

Roman WILKOSZ



Cena: 1507,51 zł
05971

Kazimierz BORZYM


PORTRET KOBIETY, 1936
Cena: 2512,52 zł
05971

Kazimierz BORZYM



Cena: 2512,52 zł
05877

Wacław PIOTROWSKI


DZIEWCZYNKA W BIAŁEJ CHUŚCIE, 1932
Cena: 1200,00 zł
05877

Wacław PIOTROWSKI



Cena: 1200,00 zł
05636

Zofia ATTESLANDER


KOBIETA W CHUŚCIE, 1911
Cena: 1440,00 zł
05636

Zofia ATTESLANDER



Cena: 1440,00 zł
05542

Wacław PIOTROWSKI


DZIEWCZYNKA W FARTUSZKU, 1914
Cena: 1200,00 zł
05542

Wacław PIOTROWSKI



Cena: 1200,00 zł
04412

Stanisław KACZOR BATOWSKI


POWÓZ PRZED BRAMĄ, 1924
Cena: 3840,00 zł
04412

Stanisław KACZOR BATOWSKI



Cena: 3840,00 zł
040535

KLIF NADMORSKI, ok. 1900


Cena: 720,00 zł
040535

KLIF NADMORSKI, ok. 1900



Cena: 720,00 zł
03853

Stanisław KLIMOWSKI


ZAMEK NOWY WIŚNICZ
Cena: 6281,30 zł
03853

Stanisław KLIMOWSKI



Cena: 6281,30 zł
03481

Maria PRAWDZIC SZCZAWIŃSKA


PEJZAŻ ZE STRUMIENIEM, 1928
Cena: 3600,00 zł
03481

Maria PRAWDZIC SZCZAWIŃSKA



Cena: 3600,00 zł
02584

Henryk PLICH


DOLINA JAWORZYNKI
Cena: 1884,39 zł
02584

Henryk PLICH



Cena: 1884,39 zł
023884

Anton SCHIFFER


PEJZAŻ GÓRSKI ZE SCENĄ U KOWALA
Cena: 14400,00 zł
023884

Anton SCHIFFER



Cena: 14400,00 zł
021874

Wojciech KOSSAK


PARA KONNO, 1924
Cena: 72000,00 zł
021874

Wojciech KOSSAK



Cena: 72000,00 zł
01698

Christian Frederick BECK


ZAUŁEK w RIBE, 1918
Cena: 1004,63 zł
01698

Christian Frederick BECK



Cena: 1004,63 zł
008896

August MANSFELD 


PORTRET MĘŻCZYZNY Z PSEM, 1837
Cena: 9600,00 zł
008896

August MANSFELD 



Cena: 9600,00 zł
01532

Franciszek SUNDERLAND (SUNDECKI)


AKORDEONISTA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE, ok. 1930
Cena: 4800,00 zł
01532

Franciszek SUNDERLAND (SUNDECKI)



Cena: 4800,00 zł
03138

Teodor ZIOMEK


PEJZAŻ Z ROZLEWISKIEM
Cena: 7500,00 zł
03138

Teodor ZIOMEK



Cena: 7500,00 zł
03289

Stanisław KORZENIEWSKI


WIOSNA
Cena: 6000,00 zł
03289

Stanisław KORZENIEWSKI



Cena: 6000,00 zł
033716

Elisabeth KIEKEBUSCH-GRÜTTEFIEN


STATEK W FIORDZIE
Cena: 960,00 zł
033716

Elisabeth KIEKEBUSCH-GRÜTTEFIEN



Cena: 960,00 zł
04065

Włodzimierz TETMAJER - przypisywany


GŁOWA MĘSKA, ok. 1900
Cena: 12000,00 zł
04065

Włodzimierz TETMAJER - przypisywany



Cena: 12000,00 zł
04595

ŁODZIE W PORCIE, k. XIX w.


Cena: 1200,00 zł
04595

ŁODZIE W PORCIE, k. XIX w.



Cena: 1200,00 zł
047443

GRABCZYŃSKI


ŁODZIE ŻAGLOWE, ok. 1930
Cena: 1800,00 zł
047443

GRABCZYŃSKI



Cena: 1800,00 zł
055653

STUDIUM DZIEWCZYNY, ok. 1900


Cena: 1800,00 zł
055653

STUDIUM DZIEWCZYNY, ok. 1900



Cena: 1800,00 zł
057719

E. KÖPPLER


SZEWCY, 1 poł. XX w.
Cena: 1500,00 zł
057719

E. KÖPPLER



Cena: 1500,00 zł
06269

Wacław PIOTROWSKI


NASTKA Z KRÓLIKIEM, 1934
Cena: 1200,00 zł
06269

Wacław PIOTROWSKI



Cena: 1200,00 zł
06332

Hedwig PETERMANN 


MARTWA NATURA: KWIATY, OWOCE I JAPOŃSKA PORCELANA
Cena: 2512,52 zł
06332

Hedwig PETERMANN 



Cena: 2512,52 zł
064689

P. HOLZSCHUHER


HIACYNT I JABŁKA, 1943
Cena: 1800,00 zł
064689

P. HOLZSCHUHER



Cena: 1800,00 zł
06558

Wacław PIOTROWSKI


STUDIUM DZIEWCZYNY
Cena: 1200,00 zł
06558

Wacław PIOTROWSKI



Cena: 1200,00 zł
069728

Gustave BALENGHIEN


KWIATY W WAZONIE, 1929
Cena: 627,90 zł
069728

Gustave BALENGHIEN



Cena: 627,90 zł
07011

Wacław PIOTROWSKI


DZIEWCZYNA Z KUNY, 1918
Cena: 1200,00 zł
07011

Wacław PIOTROWSKI



Cena: 1200,00 zł
Strona 1 z 8

Zapraszamy do naszych salonów

i