Maksymilian Fajans
Wizerunki polskie - trzy karty tytułowe
Description A) WIZERUNKI POLSKIE Nr 1 , Paryż, 1851 Litografia; 35 x 24,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana na kamieniu: rysował z natury | i litografował | M. Fajans | Warszawa | Nakładem Autora | l.d.: imp. Lemercier, Paris   B) WIZERUNKI POLSKIE Nr 2, Warszawa ok. 1853 Litografia; 35 x 24,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana na kamieniu p.d.: M. Fajans | śr.d.: odbito w Lit. M. Fajansa w Warszawie
Na okładce przedstawiono św. Łukasza malującego Madonnę oraz personifikację Sprawiedliwości.   C) WIZERUNKI POLSKIE Nr 13 lub 14, Warszawa, przed 1864
Litografia; 35 x 24,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana na kamieniu: śr.d.: odbito w Lit. M. Fajansa w Warszawie | l.d.: M. Fajans   każdy po 345,

Base price 1035,00 zł