Alfredo PEREZ CARRILLO
MARTWA NATURA Z PATERĄ I OWOCAMI, 1901

Olej, płótno; 80 x 50 cm

Sygnowany p.d.: Alfredo Perez Carrillo | 1901

Description Wystawiany: Wystawa krajowa, Hawana, 1901; obraz zdobył tam brązowy medal.

Base price 8050,00 zł