Albert Henry PAYNE

    PANORAMA BERLINA
    Akwaforta, papier; 19,5 x 25,5 cm
    Sygnowany z płyty d.: A.Carse. A.H.Payne sc. Berlin
Description
    Albert Henry PAYNE (1812 - 1902) wg Alexander CARSE (1779 - 1843)

Base price 402,00 zł