Anton MÜLLER-WISCHIN

MARTWA NATURA Z PIWONIAMI I PORCELANOWYM WAZONEM Olej, płótno; 61 x 82 cm Na odwrocie napis: Anton Müller-Wischin
20140121_161656_033