Feliks ROLIŃSKI

  • WILANÓW
  • Olej, tektura; 39,5 x 49,3 cm
    Sygnowany p. d.: F. Roliński
    Na odwrociu naklejka: Roliński Felix "fragment Pałacu w Wilanowie"
20140107_173938_144