Błażej Iwanowski

POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE Olej, płótno; 49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
a77n035 copy