Błażej Iwanowski
POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
Olej, płótno; 49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 3450,00 zł