Jan GOLUS

  • PORTRET, IV

  • Olej, płótno; 56 x 45 cm
    Sygnowany brązowym olejem p. d.: J. Golus

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Obraz wystawiony podczas Wystawy prac Jana Golusa 1895-1964, lipiec 1967, zorganizowanej przez Związek Polskich Artystów Plastyków. Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, "Zachęta", 1967, poz. 6.
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 4950,00 zł