Aligi MALDARELLI

PORT W GENUI
Olej, sklejka; 45 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Aligi Maldarelli
Na odwrocie pieczęć zakładu ramiarskiego z Genui "Il Buco"

20130430_175920_162