Aligi MALDARELLI

PORT W GENUI
Olej, sklejka; 45 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Aligi Maldarelli
Na odwrocie pieczęć zakładu ramiarskiego z Genui "Il Buco"

Description

Aligi MALDARELLI
1930 Mediolan - 1999 Broni

Base price 3450,00 zł