002A. Adrian Van Der HEST
Targ kwiatowy w Amsterdamie, ok. 1930
Description

olej, płótno, 52 x 79 cm
Sygnowany p.d.: Adrian van der Hest | Amsterdam

Cena wywoławcza 3900

Estymacja 5000 - 6000

Base price 3900,00 zł