Antoni Kierpal
Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

Base price 2013,00 zł