Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906

Description

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 5750,00 zł