Henryk Wieczorek
Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

Base price 2800,00 zł