Gundelach, XIX/XX w.
Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

Base price 3450,00 zł