Hans Bauer
Szuwary na jeziorem, 1928
Opis Olej, tektura; 30,3 x 34,2 cm
Sygnowany l.d.: Hbauer | 1928.   Studiował w berlińskiej akademii, a następnie w Weimarze u Mackensena i Hansa Olde. Następnie profesor w Weimarze. Otrzymał liczne nagrody, a jego prace kupowała także rodzina cesarska.

Base price 1380,00 zł