Adam SETKOWICZ
LIRNIK, 1904
Description

Olej, płótno; 47 x 34 cm

Sygnowany p.d.: Setkowicz 904,

Adam SETKOWICZ

1876 Kraków – 1945 Kraków

Base price 9440,00 zł