Hans BREMER
KWIATY W SZKLANYM WAZONIE, 1923

Olej, sklejka; 42 x 36,5 cm

Sygnowany p.d.; Bremer / 23; na odwrocie: Hans Bremer

Hans BREMER

1885 -1959

Base price 1111,48 zł