Hugo von SOMNITZ
PEJZAŻ Z DWIEMA KOBIETAMI PRZY STUDNI, poł. XIX w.
Description

Olej, płótno; 23,5 x 30,5 cm

Sygnowany p.d.: H.v.Somnitz; na odwrocie; Hugo von Somnitz pinxit

Base price 1725,00 zł