I. ZEMBULICZ-POPOW
WIEŚ UKRAIŃSKA, 1902
Description

Olej, płótno; 72 x 42 cm
Sygnowany cyrylicą p.d.: И.Зембулизч-Попов 1902 г.

Na odwrocie na krośnie stempel petersburskiej galerii Goskow oraz nalepka Wszechzwiązkowego Związku „Gosizopropaganda”z 1991 r. z opisem pracy.

Base price 10925,00 zł