Albert MONTEMEROT
ALEJA PARKOWA
Description

Olej, płótno; 50 x 61 cm

Sygnowany p.d.: a. montemerot

Albert MONTEMEROT

1902 Autun– 1942 Couches

W 1919 r. porzucił studia, by poświecić się malarstwu. W 1927 r. przeniósł się do Paryża na Montparnasse. W 1932 r. wrócił do Autun. Malował pejzaże, portrety i akty. Od 1921 r. wystawiał regularnie na Salonach paryskich jak i Dijon i Autun.

Base price 1265,00 zł