H. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.
MARTWA NATURA Z GOŹDZIKAMI I OWOCAMI
Description Olej, płótno; 50,5 x 37,5 cm Sygnowany p.d.: H. Kühnle Stan zachowania: niewielkie spękanie warstwy malarskiej.

Base price 1955,00 zł