HELENE PETRASCHECK-LANGE
DWA BUKIETY
Description Olej, płótno; 62 x 52,5 cm Sygnowany l.d.: H. Lange Monachijska malarka martwych natur kwiatowych. Studiowała u A. Janka, Hansa Schradera i Moritza Heymanna.

Base price 2300,00 zł