HALBAR, Niemcy, 1. ćw. XX w.
PEJZAŻ Z ALP BAWARSKICH
Description Olej, tektura; 21 x 23 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: Halbar Na odwrociu napis: Bayerische Alpen | ,,.

Base price 2415,00 zł