Chakim Borysowicz GOLD

3,622.00

KUTER NA WOŁDZE, 1959

Olej, płótno; 39 x 49 cm

Sygnowany: Х Гольд 59

Na odwrocie opis autorski: Х Б Гольд 37 x 48 Х. М. | Волжский пейз. | 1959 г. oraz nalepka Moskiewskiej Miejskiej Organizacji Artystycznego Funduszu Rosyjskiej SFRR z 1979 r. z opisem pracy.

Chakim Borysowicz GOLD

1902 – 1975