H. KUMMERFELD, Niemcy, pocz. XX w.
STARE PODWÓRKO
Description Akwarela, węgiel; 44,5 x 31,3 cm w świetle passe-partout Sygnowany l.d.: H. Kummerfeld

Base price 1955,00 zł