Adam SETKOWICZ
PRZY SANIACH
Description

Akwarela, papier; 17 x 32 cm

Sygnowany l.d.: A. Setkowicz

 Papier żeberkowy ze znakiem M B M; na odwrocie stempel: Antoni Parkot / Sprzedaż i Oprawa Obrazów Warszawa, Nowy Świat 17

Adam SETKOWICZ

1876 Kraków – 1945 Kraków

Base price 1725,00 zł