Lew Feliksowicz ŁAGORIO przypisywany

PEJZAŻ Z WILLĄ Olej, płótno naklejone na tekturę (okładka szkicownika); 23,5 x 32,5 cm Sygnowany l.d.: Лагорio Stan zachowania: przestrzelony po środku
0979