PORTRET OFICERA BIAŁORUSKIEGO PUŁKU HUZARÓW, 1826 - 1834

MALARZ ROSYJSKI Olej, płótno dublowane; 68 x 53 cm
100portret-oficera-bialoruskiego-pulku-huzarow