Edward Charles WILLIAMS

OBóZ PRZEMYTNIKóW Olej, płótno; 75 x 127 cm Sygnowany p.d.: EC Williams 1871 Na odwrocie napis: EC Williams 1871; pieczęć: R. Davis | 35&36 | Chenies Mews | 10 Hintley str. | Tottenham Ct Road; papierowa nalepka z napisem piórem: Smugglers Minning a. Cargo | 1871. E.C. Williams / 1. Pomona Place Hammersmits
017-edward-charles-williams