Edward Charles WILLIAMS
OBóZ PRZEMYTNIKóW
Olej, płótno; 75 x 127 cm
Sygnowany p.d.: EC Williams 1871
Na odwrocie napis: EC Williams 1871; pieczęć: R. Davis | 35&36 | Chenies Mews | 10 Hintley str. | Tottenham Ct Road; papierowa nalepka z napisem piórem: Smugglers Minning a. Cargo | 1871. E.C. Williams / 1. Pomona Place Hammersmits
Opis Edward Charles WILLIAMS 1807 - 1881 Pejzażysta angielski, członek licznej rodziny malarzy. Syn i uczeń Edwarda. Tworzył pejzaże wiejskie, górskie i nadmorskie, utrzymane w ciepłej tonacji, oddające złożone współgranie światła i cienia.

Base price 25300,00 zł