H. KUZIEMSKI, Polska (?), 1. poł. XX w.
PEJZAŻ GÓRSKI Z WIDOKIEM NA DOLINĘ
Description Olej, płótno;
40 x 50 cm
Sygnowany: H. Kuziemski

Base price 1553,00 zł