HILLER-FOLL Maria (1880-1943)
MARTWA NATURA Z KWITNĄCYM KAKTUSEM I CYTRYNAMI

Description Olej, płótno;
70 x 64 cm
Sygnowany l.d.: M. Foell. Na odwrociu napis: 1925

Base price 9200,00 zł