HILLER-FOLL Maria (1880-1943)

9,200.00

MARTWA NATURA Z KWITNĄCYM KAKTUSEM I CYTRYNAMI

Olej, płótno;
70 x 64 cm
Sygnowany l.d.: M. Foell. Na odwrociu napis: 1925

SKU: 360912 Kategorie: ,